Volarik Capital v médiích

sefredaktor

Sdílet:

Podzemní wellness, otevřená kuchyně. V Mikulově vyrůstá hotel, který ctí tradici vína

Mikulov Wellness

Luxus s moravskou tradicí v krvi. Investiční skupina Volarik Capital podnikatele Mika Volaříka se pouští do stavby unikátního, butikového hotelu. Pětihvězdičková budova do zhruba dvou let vyroste v Mikulově, ke kterému má podnikatel blízko, jelikož ho s oblastí pojí čtyřhvězdičkový wellness hotel Volarik a zároveň rodinné vinařství jeho otce.

V symbióze s vinicemi. Syn slavného českého vinaře Mike Volařík staví v Mikulově nový hotel

Boutique Wine Hotel

Lány vinic, kilometry cyklostezek, relaxační centra a poutavý Svatý kopeček, který láká davy turistů nejen z Česka. Mikulov je ikonickým jihomoravským městem, které má co nabídnout – a ví to i podnikatel, investor a světoběžník Mike Volařík, který pochází ze známé vinařské rodiny Volaříkových. Už před časem se rozhodl, že svůj rodný Mikulov zvelebí o nová stavení, mezi nimiž budou i hotely. Jeden už tam má a letos chce začít budovat další. Takový, který by svou architekturou zapadal do tamější malebné krajiny.

Raději vydělám méně, ale postavím něco udržitelného a ekologického, říká mikulovský podnikatel

Mike Volařík, který pochází ze známé vinařské rodiny, má v rodném Mikulově velké plány. Na pozemcích, které zde on a jeho rodina na různých místech ve městě vlastní, chce vybudovat několik hotelů a komplex apartmánů s co největším množstvím dostupných ekologických prvků.